ev duvar kağıdı

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Fiyatları Ve Modelleri

/ 371 ürün var.
Ürünleri Gör (371)
adsfasdfsdf

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Fiyatları Ve Modelleri

371 ürün var.
  • Desen3-boyutlu

 

3D (3 BOYUTLU) DUVAR KAĞITLARI HAKKINDA

  3D 3 boyutlu duvar kağıtlarını iki başlık halinde değerledirmek gerekiyor. Bunlarda biri 3d efektli duvar kağıtları, bir diğeri ise 3d dijital baskı olarak karşımıza çıkmakta.

Duvar kağıtlarında genelde ışıklandırma ve gölgelendirme teknikleriyle derinlik ve kabartma görünümlü görsel bir ilizyon göz yanıltsaması olarak görürüz. Duvar kağıtlarıda genelde taş tuğla desenli duvar kağıtları, geometrik duvar kağıtları, ahşap desenli, kütüphane desenli, grafiti desenli, mermer desenli, yaprak desenli, pop art desenli ve bazı çiçek desenleri duvar kağıtlarında gölgelendirme teknikleriyle baskı yapılan bazı örnekler olarak söyleyebiliriz.

3 boyutlu duvar kağıtları genelde baskın desenler olmasından dolayı, oturma odamızın tv ünite arkası için, yatak odamızın yatak başı için, salonumuzda konsol arkası için, genç ve çocuk odalarının bir duvarında genelde kullanılan kağıtlardır.  

3D dijital baskı (poster) kağıtları, son yıllarda hayatımıza giren kişiselleştirilmiş özel olarak yapılan baskı tekniğidir. En son teknoloji kullanılarak yüksek çözünürlükte kişiye özel olarak duvarınızın ölçülerine göre üretim yapılmaktadır. hp latex teknolojisiyle su bazlı mürekkep kullanılarak GREENGUARD Sertifikası (REENGUARD Sertifikasına sahip ürünlerin, dünyanın en katı üçüncü taraf kimyasal emisyon standartlarından bazılarını karşıladığı bilimsel olarak kanıtlanmış olup, iç mekan hava kirliliğini ve kimyasal maruziyet riskini azaltmaya yardımcı olur.) bulunan ürünleri tercih etmemizde büyük yarar var çünkü sağlığımız her şeyden önemli. Burda dikkat edilmesi gereken ister duvar kağıdı ister dijital baskı alacağımız ürünler kimyasal içermemesidir. piyasada özellikle dijital baskı piyasasıda ucuz olmasından dolayı solvent(Solvent bazlı boya kalın bir film oluşturarak, duvarın nefes almasını asgariye indirir. Su bazlı boyada bu tam tersidir. Solvent bazlı boya daha parlak bir görünümde olup, boya sonrası kısa bir süre için, kullanılan yerde boya kokusu bırakır. Su bazlı boya kokusuzdur) bazlı boyalar kullanılarak üretilen ürünleri almamamızda sağlığımız için büyük fayda olacaktır.

Özellikle dijital baskı duvar kağıtları size özel yapıldığından her yerde karşılaştığınız duvar kağıtlarından farklı olarak sizi yansıtacaktır, yaşadığınız mekana kendi karekterinizi ve duygunuzu duvarlarınıza yansıtmanın en ideal yolu. 3d duvar posterleri seçeceğiniz görsele bağlı olarak yüksek çözünürlükte efekt, derinlik ve gölgelendirmelerle olağan üstü kalitede resimler sunarak duvarlarınızda tam bir ilizyon yaratacaktır.  

3D DUVAR KAĞITLARI DESEN ÇEŞİTLERİ  

 3 Boyutlu duvar kağıtlarında özellikle dijital baskılarda sitemizde bulunan binlerce çeşit arasından mekanınıza uygun olanı seçebilir veya yüksek çözünürlükte göndereceğiniz bir resmi bastırabilirsiniz. Sitemizde doğa manzaraları, şehir manzaraları, duvar tasarımları, harita, gökyüzü, grafiti, araba uçak, yol, şelale, orman manzaraları, islami görseller, bebek çoçuk desenleri, taş tuğla ahşap desenleri, geometrik desenler ve daha binlercesinden birini seçmeniz yeterli.

Bu görseller için 2 kağıt kalite cinsi sunulmaktadır. birincisi NONWOVEN (ELYAF TABANLI) Kabartmasız düz yüzeylidir, bir diğeri VİNİL kabartmalı yüzeylidir. bu iki kaliteyide rahatlıkla nemli bezle silebilirsiniz. Zemininizde ufak pürüzler var ise kabartmalı olanı tercih etmenizde yarar var. ürünler su bazlı boya kullanılarak üretildiği için çevre dostudur ve bebek odalarınız dahil tüm mekanlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Ödeme koruma sistemiyle bilgileriniz güvende
Kolay iade
14 gün içinde ücretsiz iade
Mobil Cebinizde
İstediğiniz her yerde güvenli alışveriş imkanı
Uygun Fiyat Garantisi
Aradığınız ürünü en uygun fiyatlarla bulun