ev duvar kağıdı

Taş Desenli Duvar Kağıtları Fiyatları Ve Modelleri

/ 217 ürün var.
Ürünleri Gör (217)
adsfasdfsdf

Taş Desenli Duvar Kağıtları Fiyatları Ve Modelleri

217 ürün var.
  • DesenTas

Doğal taşlar mekanlarınızı dekore etmenin harika bir enstrümanı olabilir. harika bir seçim olmasıyla beraber pahalı ve temizliği sıkıntılı bir dekor malzemesidir. Taş desenli duvar kağıtları bu taşların görüntü olarak baskı yani resmedilmiş halidir.

18. yüzyılda başlayan duvar kağıdı üretimi, 21. yüzyıl teknolojisiyle farklı bir seviyeye taşınmıştır. Boyutlandırma ve renkler açısından çok zengin çeşitlilik sunar hale gelmiştir.

KULLANIM ALANLARI

Doğal taşlardan daha fazla seçenek sunan taş deseli duvar kağıtlarıyla tek bir duvarınızı, bir kolonu giydirmede veya tüm mekanınızı dönüştürmede mükemmel bir seçim olabilir. özellikle kamusal alanlarda, restoranlar, cafeler, okullar, oteller, kamu kurumları, ticarethaneler, ofisler, televizyon arkası fon veya mutfaklar için öncelikli bir tasarım aracı olarak ön plana çıkmaktadır.

DESEN SEÇENEKLERİ

İç mekanlarınıza sıcak ve nostaljik tasarım katmanın en iyi yollarından biri tuğla desenli 3d efektli bir duvar kağıdı ile dekore etmektir.

Modern ve çağdaş bir his elde etmek için ince bir ustalıkla kesilmiş kesme taş modelleri, duvarınızda farklı bir his yaratacaktır.

Duvarınıza gercek bir his,derinlik ve karekter katmanın yolu, yığma taş ve ham taş ince gölgelendirme efektiyle sanatsal bir görüntü sunacaktır.

Geleneksel tasarımlar dışında bir tasarım arıyorsanız kayrak taş desenli duvar kağıdı ile fantastik bir dekor elde edebilirsiniz, mekanınızdaki diğer objelerinizi daha cesur ortaya çıkaracaktır.

Mermer taş desenler ile daha sade ve şık mekanlar vintage ve retro objelerle harika bir ortam yaratmak sizin elinizde.

TAŞ DESENLİ DUVAR KAĞIDI FİYATLARI

Duvar kağıtlarının ruloları 5 M², 10 M², 16 M² olarak değişiklik göstermekte, aynı zamanda kağıt yapısına bağlı olarak fiyat aralığı değişkenlik göstermektedir. kalite alacağınız taş desenli bir duvar kağıdını rahatlıkla silebilir, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Ödeme koruma sistemiyle bilgileriniz güvende
Kolay iade
14 gün içinde ücretsiz iade
Mobil Cebinizde
İstediğiniz her yerde güvenli alışveriş imkanı
Uygun Fiyat Garantisi
Aradığınız ürünü en uygun fiyatlarla bulun